غذا خشک ساده 20 کیلویی اسب دان چه

فروشگاه هفت دانه

غذا خشک ساده 20 کیلویی اسب دان چه

تغذیه اسب هم به منزله یک علم و هم یک هنر می باشد . متخصصین تغذیه و صاحبان اسب باید قادر باشند تعادلی را بین این دو ایجاد نمایند .  غذا خشک ساده 20 کیلویی اسب دان چه می تواند مکملی مناسب برای تغذیه اسب باشد . شخصی که هر روز با اسب سر و کار دارد می داند که تغذیه اسب بسیار مهم و حیاطی می باشد و با تغذیه مناسب اسب می تواند تمام استعدادهای آن را رشد دهد و به هدف نهایی برسد .

خواص غذا خشک ساده

اسبها برای حفظ سلامتی و انجام صحیح فعالیتهای مختلف به حدود 40 ماده مغذی نیاز دارند که باید این مواد به مقدار کافی در اختیار حیوان قرار گیرد . اسب ها معمولا از جیره ای شامل علوفه خشک , یولاف و سبوس مصرف میکنند . بدین ترتیب میزان کنسانتره خوراک نیز به میزان و نوع کاری که اسب انجام میدهد وابسته است . اما امروزه تنظیم یک جیره با استفاده از مواد مختلف غذایی و مکمل های موجود نه تنها کاری آسان نیست بلکه بسیار پیچیده و نیازمند محاسبات فراوان است . بنابر این برای اتخاذ تصمیم درباره چگونگی تغذیه اسب ها باید به موارد مختلفی از جمله به نحوه دسترسی خوراک ، قیمت هر یک از اجزای جیره ، نیازمندیهای غذایی اسبها ، کیفیت خوراک ، میزان مواد مغذی هر خوراک توجه داشت .

موارد مصرف

به منظور تعيين خوراک اسب در دوره هاي مختلف فيزيولوژيکي بايد احتياجات نگهداري و توليد را برآورد نماييم و بر اساس آن مبادرت به تنظيم جيره بنماييم . غذا خشک ساده 20 کیلویی اسب دانه چه می تواند مکملی مناسب برای تغذیه اسب باشد و مقداری از این خوراکي که داراي انرژي و مواد مغذي مختلف می باشد می تواند احتياجات اسب را به مدت ۲۴ ساعت به نحو مطلوبي تامين نمايد .
فروشگاه هفت دانه
قیمت محصول

تماس بگیرید

فهرست
سبد خرید شما