دسر جوانه گندم فندقی 120 گرمی آرادان

فروشگاه هفت دانه

دسر جوانه گندم فندقی 120 گرمی آرادان

دسر جوانه گندم فندقی 120 گرمی آرادان دارای مواد مغذی ضروری و انواع زیادی از ویتامین ها و مواد معدنی می باشد ، خواص جوانه گندم بسیار زیاد است . منبع عالی از پروتئین های گیاهی ، همراه با فیبر و چربی های سالم است . خوشبختانه ، متنوع است و کاربردهای عملی متفاوتی دارد . گندم بخشی جدایی ناپذیر از رژیم غذایی روزانه میلیون ها نفر از مردم برای سالیان دراز بوده است .

خواص جوانه گندم

 با مصرف جوانه های گندم می توانید ضعف جنسی و جسمی را به راحتی درمان کنید ، پوست را زیبا و جوان سازید و از بروز بسیاری از سرطان ها و بیماری ها پیشگیری کنید . این محصول همچنین منبع خوبی از منیزیم ، روی ، اسید فولیک ، پتاسیم و فسفر است . مواد تشکیل دهنده دسر جوانه گندم یکی از موثرترین مواد غذایی است که می توانید در هر نوع غذایی به کار ببرید . جوانه گندم در همه انواع مواد غذایی به افزایش ایمنی کمک می کند . پروتئین موجود در جوانه فعالیت آنتی اکسیدان ها در بدن را افزایش می دهد . این امر مانع آسیب بافت بدن و از بین بردن هر گونه ارگانیسم عفونی می شود در نتیجه مکانیزم دفاعی بدن را بهبود می بخشد .
جوانه گندم باروری را بهبود می بخشد و قوای جنسی را افزایش می دهد . رژیم غذایی حاوی جوانه گندم بسیار غنی هستند ، با مطالعات علمی ثابت کرده اند که در کمک به زنان موثر واقع می شوند . اگر در یک دوره زمانی طولانی ، جوانه گندم مصرف کنید این مساله می تواند شانس باروری را افزایش دهد . وجود اکتاکوزانول نشان داده می شود خواصی دارد که استقامت و عملکرد ورزشی یک فرد را افزایش می دهد . گیاهک گندم زمانی که به طور منظم مصرف شود به ورزش کاران کمک می کند تا الزامات انرژی روزانه خود را حفظ کرده و عملکرد بهتری داشته باشند . هم چنین مقدار کلسیم و پروتئین موجود در جوانه گندم بنیه را افزایش می دهد و بدن را قوی تر می کند .

موارد مصرف

ماده اولیه این ماسک زیبایی پوست صورت با جوانه ی گندم ؛ جوانه گندم پودر شده است که برای این منظور باید جوانه را خشک و پودر آن را تهیه کنید و به منظور ماسک پودر جوانه گندم را با ماست تازه خمیر کرده و روی پوست صورت بگذارید و پس از گذشت 5 الی 10 دقیقه پوست را خوب بشویید . برای رفع کم خوابی و تقویت حافظه کافیست جوانه گندم تازه را هر روز صبح ناشتا به صورت 1 قاشق غذاخوری خوب جویده و قورت دهید .
فروشگاه هفت دانه
قیمت محصول

۳,۰۰۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

فهرست
سبد خرید شما