حبه بدون شکر شکلاتی 420 گرمی بیلو

فروشگاه هفت دانه

حبه بدون شکر شکلاتی 420 گرمی بیلو

 یک محصول فوق العاده با طعم شکلات برای کسانی که علاقه و یا عادت به نوشیدن چای یا قهوه همراه با قند دارند . با حبه های بدون شکر بی لو می توانید به راحتی و با همان طعم شیرین همیشگی (بلکه بهتر) به صورت رژیمی و کم کالری نوشیدنی‌های مختلفتان را شیرین میل کنید و بدون نگرانی از اضافه وزن ، بهم ریخت رژیم یا بالا رفتن قند خون به عنوان جایگزین طبیعی قند معمولی از شیرینی آن لذت ببرید . حبه بدون شکر شکلاتی 420 گرمی بیلو یک محصول کاملا طبیعی و اورگانیک می باشد . 

خواص حبه بدون شکر

با حبه‌های بدون شکر و کم کالری بی‌لو می‌توانید نوشیدنی‌های دلخواه خود را به‌راحتی و بدون نگرانی شیرین کنید . این محصول 420 گرم وزن دارد و با توجه به اینکه وزن هر یک از حبه های بدون شکر حدود ۱ گرم است از نظر تعدادی ، کمیت این بسته به اندازه ۱,۵ کیلو گرم قند معمولی است ، همین طور تنها ۳ کیلو کالری انرژی دارد و نه تنها باعث چاقی و اضافه وزن نمیشه ، بلکه نگرانی شما را نسبت به افزایش قند خون یا فشار خون را حذف می کند . جالب است بدانید طعم و ظاهر این محصول مشابه همان قند حبه ای (پِرسی) بوده اما عوارض و خطرات قند-شکر را ندارد . فارق از اینکه به دیابت یا بیماری های قلبی و عروقی مبتلا هستید یا خیر، ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر به فکر سلامتی و آینده خود هستید از این محصول طبیعی و کم نظیر حتما استفاده کنید . 

موارد مصرف 

حبه بدون شکر جایگزینی مناسب برای قند معمولی می باشد و این محصول کاملا طبیعی و گیاهی می باشد و برپایه گیاه استویا تولید شده است تا بیماران دیابتی و اشخاصی که در خوردن قند معمولی مشکل دارند بتوانند از این قند طبیعی استفاده نمایند . طعم و ظاهر مشابه قند معمولی می باشد و می توانید همراه با چای و قهوه از این محصول بی نظیر استفاده نمایید .
فروشگاه هفت دانه
قیمت محصول

۸۴,۰۰۰ تومان

فهرست
سبد خرید شما