پودر سوخاری 350 گرمی خوشه ماهرو

فروشگاه هفت دانه

پودر سوخاری 350 گرمی خوشه ماهرو

پودر سوخاری 350 گرمب خوسه ماهرو یا آرد سوخاری معمولاً از نان‌های حجیم تهیه می‌شود . این نان‌ها به شکلی در برابر گرما قرار می‌گیرند که نم آنها از بین برود و به صورت خشک برون آیند . آرد سوخاری و نان سوخاری دو فراورده از یک خانواده هستند . این نان در اثر حرارت مجدد ، رطوبت خود را از دست می‌دهد و خشک ، قهوه‌ای و برشته می‌شود .  اگر این نان خشک شده را به صورت آرد درآوریم ، آرد سوخاری به دست می‌آید . در واقع ، نان برشتی چنانچه به فروش نروند ، به دلیل بیات شدن دیگر به شکل نان قابلیت مصرف نبوده و اگر دچار فساد نشده باشند دوباره به کارخانه بازمی‌گردند و مجدداً در فر قرار می‌گیرند تا به صورت خشک شده درآیند . این فرایند دربارهٔ نان‌هایی که قالب آنها دچار اشکال شده نیز رخ می‌دهد . پس از این مرحله ، آنها را آسیاب و به شکل آرد سوخاری بسته‌بندی و روانه بازار می‌کنند .
یک عدد نان سوخاری متوسط ۳۵ کالری ، نان سیاه (با سبوس) ۱۰۰ گرم ۲۱۸ کالری و یک کف دست نان معمولی ۷۵ کالری ، انرژی دارد . مواد اولیه اصلی نان سوخاری آرد گندم ، روغن ، شکر و خمیر مایه است . البته علاوه بر مواد اصلی از مواد زیر نیز در فرمول نان سوخاری استفاده می‌شود . گلوتن ، شیرخشک ، تخم مرغ ، مالت ، عصاره مالت ، شربت اینورت ، نمک طعام ، لسیتین ، آرد سویا و افزودنی‌های مجاز خوراکی . آرد گندم مورد نظر برای تولید نان سوخاری باید دارای گلوتن با کمیت و کیفیت بالا باشد تا بتواند ضمن تحمل تخمیر و مقاومت در برابر آنزیم‌های حاصل از مخمر‌ها طی مرحله تخمیر ، گازهای ایجاد شده را به خوبی حفظ نماید و شبکه گلوتن آن به صورت اسفنجی درآید .

ویژگی پودر سوخاری

نان سوخاری باید عاری از بو و طعم غیر عادی باشد . رنگ آن زرد مایل به قهوه‌ای روشن و عاری از سوختگی باشد . دارای بافت متخلخل و ترد و از هر نوع مواد خارجی نیز عاری باشد . 

موارد مصرف 

سوخاری‌ها از خوشمزه‌ترین و پرطرفدارترین غذاهاست که خوردن آن هم آسان است و از پودر سوخاری برای پخت غذاها استفاده می شود . غذاهای سوخاری شده معمولا گزینه مناسبی هنگام تماشای تلویزیون و بازی‌های رایانه‌ای است . اگر زمان کافی برای تهیه سوخاری ندارید ، می‌توانید با پودر سوخاری 350 گرمی خوشه ماهرو به سادگی غذاهای خود را سوخاری کنید و از طعم سوخاری لذت ببرید . 
فروشگاه هفت دانه
قیمت محصول

۹,۸۵۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

فهرست
سبد خرید شما