پودر کیک توت فرنگی سوران

فروشگاه هفت دانه

پودر کیک توت فرنگی 450 گرمی سوران

پودر کیک توت فرنگی 450 گرمی سوران غیر تراریخته است و مناسب برای افرادی که رژیم گیاهخواری دارند . این محصول یک پودر کیک آماده‌ است که فقط نیاز به مقداری شیر‌ گیاهی یا حتی آب و اندکی روغن مخلوط شود و فورا برود داخل فر . برای پخت این کیک نیاز به افزودن بیکینگ پودر یا تخم‌مرغ نیست و همه چیز آماده دارد و با یه طعم دلچسب می‌تواند لحظه های تان را به یاد ماندنی‌تر کند . این محصول در بسته بندی 450 گرمی می باشد .

خواص پودر کیک

كيك نوعي شيريني با بافت و نرمي مخصوص است كه مواد اصلي آن را آرد ، روغن (به استثناي كيك اسفنجي) ، شكر و تخم مرغ تشكيل مي دهد . امروزه براي تهيه يك كيك با طعم دلخواه مي توان با استفاده از پودرهاي كيك نيمه آماده و اورگانیک كه در سایت هفت دانه موجود می باشد ، طبق دستور سازنده ، كيك مورد علاقه خود را در منزل تهيه و ميل نمود . بايد به اين نكته نيز توجه داشت كه كيك ها به دليل مواد تشكيل دهنده آنها حاوي كالري بالا بوده و مصرف بيش از اندازه آنها چاقي و عوارض ناشي از آن را در پي دارد . پودر کیک توت فرنگی 450 گرمی سوران از آرد گندم نول ، شکر قهوه ای ، پودر بهبود دهنده ، طعم دهنده‌ی پودری مجاز طبیعی وانیل ، بیکینگ پودر ، نمک تصفیه شده صنایع غذایی تشکیل شده است .

موارد مصرف

این محصول برای افرادی که رژیمی های خاصی دارند و یا افرادی  هستند که رژیم تغذیه گیاه خواری دارند و به اصطلاح وگن هستند مناسب می باشد . پودر كيك نيمه آماده طعم دار همان پودر كيك نيمه آماده است كه در آن از مواد طعم دار و مجاز خوراكي استفاده شده است .
فروشگاه هفت دانه
قیمت محصول

۴۵,۰۰۰ تومان

فهرست
سبد خرید شما