پودر جایگزین تخم مرغ دکتر سوی

فروشگاه هفت دانه

پودر جایگزین تخم مرغ دکتر سوی

پودر جایگزین تخم‌ مرغ دکتر سوی یه جایگزین عالی برای تخم‌مرغ توی غذاها و شیرینی‌هاییه که از تخم‌مرغ برای قوام بافتشون استفاده می‌شه . هر 13 گرم از این پودر مخلوط با 40 گرم آب معادل یه تخم‌مرغ عمل می‌کنه و اینجوری می‌شه حساب کرد که چند قاشق ازش نیاز داریم . هر ۳۰ گرم از پودر جایگزین تخم مرغ ۱۲۷ کیلو کالری انرژی ۲٫۸۴ گرم قند ، ۲٫۹۶ گرم چربی ، ۰٫۰۱ گرم نمک و فاقد اسیدهای چرب ترانس است .
پودر جایگزین تخم‌ مرغ دکتر سوی بدون اینکه به غذا بوی زُهم تخم‌مرغ بده هم باعث افزایش قوامش می‌شه و هم می‌تونه برای وگان‌ها و افرادی که به تخم‌مرغ حساسیت دارن یه جایگزین خیلی مناسب باشه . در بسته بندی های ۴۵۰ گرمی به بازار عرضه شده است. که این مقدار معادل ۳۰ عدد تخم مرغ می باشد . هم چنین این محصول تولید کشور ایران است و نشان سیب سلامت را از سازمان غذا و دارو دریافت کرده است .

خواص پودر جایگزین تخم مرغ

با این پودر می توانید هر غذایی را به راحتی درست کنید . این پودر برای افرادی که دارای رژیم های خاصی هستند از جمله گیاه خواران (وگن) بسیار مناسب می باشد . به کمک پودر بهبود دهنده دکتر سوی می توانید یک کتلت یا کوکوی لذیذ گیاهی و شاید هم یک کیک اسفنجی با پف مناسب درست کنید و از خوردن آنها در کنار عزیزانتان لذت ببرید . پودر جایگزین تخم مرغ محصول بسیار مناسبی برای افرادیست که دارای آلرژی و حساسیت های غذایی به تخم مرغ هستند. چرا که کاملا گیاهی بوده و آرد سویا پایه اصلی این محصول است.

موارد مصرف 

کافی است بر اساس تعداد تخم مرغ مورد نیاز , پودر جایگزین تخم مرغ , با مقدار مناسب آب در مخلوط کن با دور کم , مخلوط و از آن جهتِ کاربرد مورد نظر استفاده گردد . از این پودر جایگزین می توان در محصولات نانی و قنادی و سایر فرآورده ها عمل می نماید . از این مخلوط می توان برای جایگزین کردن ۶۰ تا ۱۰۰ درصد تخم مرغ مصرفی در تهیه انواع کیک ها, کوکوها, کتلت, ناگت و … استفاده نمود . 
فروشگاه هفت دانه
قیمت محصول

۶۰,۰۰۰ تومان

فهرست
سبد خرید شما