کینوا سیاه 250 گرمی زیستفا

فروشگاه هفت دانه

کینوا سیاه 250 گرمی زیستفا

کینوا سیاه 250 گرمی زیستفا دانه خوراکی می باشد که از منابع اصلی تولید ، با اخذ مجوزهای بهداشتی و کشاورزی به صورت قانونی وارد و در ایران بسته بندی شده است. کینوا سرشار از کربوهیدرات و کلسیم است و به خوبی انرژی مورد نیاز بدن را تامین می‌نماید . هر 4/1 فنجان از گیاه کینوا دارای 3 گرم فیبر و 6 گرم پروتئین است که این مقدار نسبت به غلات دیگر بیشتر بوده .

خواص کینوا

مصرف کینوا باعث ثابت نگه‌داشتن سطح قند خون خواهد شد . کینوا فاقد گلوتن است و برای افرادی که به گلوتن حساسیت دارند و یا از رژیم‌ غذایی بدون ‌گلوتن پیروی می‌کنند بسیار مناسب است . کینوا و کاهش کلسترول بد با یکدیگر رابطه‌ای مستقیم دارند . گیاه کینوا دارای فیبر زیادی است و همه جا ثابت شده که فیبر به شدت در کاهش وزن و لاغری تاثیر می‌گذارد . محتوای پروتئین بالای کینوا مانند پروتئین گوشت می‌باشد . بنابراین افراد گیاه خوار به آسانی می‌توانند کینوا را جایگزین گوشت کنند .
کینوا حاوی مواد معدنی فوق‌العاده ‌ای با خواص آنتی ‌اکسیدانی است مانند منگنز و مس و غیره . همچنین این دانه‌ها باعث فعال کردن آنزیمی می‌شوند که به بدن کمک می‌کند تا با رادیکال‌های آزاد مقابله کند . رادیکال‌های آزاد به دلیل عواملی مانند استرس ، آلودگی ، غذاهای نامناسب و غیره وارد بدن شده و باعث پیری سلول‌ها می‌شوند . با مصرف کینوا شما صاحب سلاحی مطمئن در برابر پیری خواهید شد . کینوا باعث تسکین دردهای میگرنی می‌شود .

روش استفاده

کینوا را پس از شستشو با آب سرد، همانند برنج، به مدت 15 دقیقه در آب جوشانده و پس از آبکشی آن را مصرف نمایید.

موارد مصرف

از کینوای پخته شده می‌توان در انواع سالاد ، سوپ و کتلت استفاده نمود .
فروشگاه هفت دانه
قیمت محصول

۷۰,۰۰۰ تومان

فهرست
سبد خرید شما