شربت شیرین کننده 200 گرمی بیلو

فروشگاه هفت دانه

شربت شیرین کننده 200 گرمی بیلو (سیروپ)

اگر شما هم جزو آن دسته از بیماران دیابتی هستید که نمی‎توانند در برابر خوردن شکر ، شیرینی ، شکلات ، قند و دیگر شیرینی‌جات از این قبیل مقاومت کرده و همیشه نگران بالا رفتن میزان قند خون تان هستید ، با شربت شیرین کننده بیلو 200 گرمی بیلو بیش از نیمی از مشکلات‌تان حل خواهد شد . این محصول رنگ طلایی دارد و در بسته‌بندی‌های ۲۰۰ گرمی تولید و به بازار عرضه شده است . بسته‌بندی این شربت پلاستیکی بوده و ظاهر آن شفاف است . این شربت شیرین کننده با ظاهر و طعمی مشابه عسل مهمان شما خواهد بود . نام دیگر این شربت شیرین کننده به اصطلاح سیروپ هم گفته می شود .

خواص و مزایای شربت شیرین کننده

این محصول جایگزینی مناسب برای عسل و دیگر شیرین کننده ها می باشد و همچنین اورگانیک و گیاهی می باشد که بر پایه گیاه استیوا تولید شده است . از دیگر ویژگی های این محصول می توان به استفاده از آن به عنوان مکمل های غذایی سالم اشاره کرده . طعم و ظاهر این شیرین کننده همانند عسل می باشد . این محصول ۲۰۰ گرم وزن دارد و هر قاشق غذاخوری از این شربت حدود ۲۰ گرم بوده و ۱۵ کیلوکالری انرژی دارد . ترکیبات تشکیل دهنده این محصول مالتودکسترین ، ایزومالت ، دکستروز ، پودرکاکائو ، اینولین ، استویوساید ، آب آشامیدنی می باشد .

موارد مصرف

با شربت شیرین کننده بدون شکر و کم کالری بی‌لو می‌توانید نوشیدنی‌ وخوراکی های دلخواه خود را به‌راحتی و بدون نگرانی شیرین میل کنید . این محصول مناسب برای مصرف تمامی اشخاص مخصوصا افرادی که دارای بیماریی های دیباتی هستند . 
فروشگاه هفت دانه
قیمت محصول

۲۴,۰۰۰ تومان

فهرست
سبد خرید شما