کافه میکس ساشه شکر قهوه ای سوران

فروشگاه هفت دانه

کافه میکس ساشه شکر قهوه ای سوران

کافه میکس ساشه شکر قهوه ای سوران یک نوشیدنی رژیمی می باشد . انسان ها علاقه زیادی به مصرفی انواع مختلف نوشیدنی دارند که در این میان ، انواع قهوه همانند کافی میکس جایگاه ویژه ای در خانواده ها دارد . امروزه تقریبا در همه رستوران ها ، کافی شاپ ها و… قهوه و کافی میکس سرو می شود و شما برحسب ذائقه خود ، نوشیدنی مورد علاقه خود را خواهید داشت . این محصول از قهوه فوری ، پودر شیر سویا ، کافی کرم گیاهی تشکیل شده است . کافه میکس سوران حاوی یک جعبه 12 عدد ساشه می باشد و این محصول بدون هرگونه مواد لبنی می باشد . این محصول به دلیل نداشتن هرگونه مواد لبنی مناسب برای افرادی که رژیم های خاص دارند و یا وگانیسم هستند .

خواص کافه میکس

این محصول فاقد کلسترول و غنی از اومگا 3 و اومگا 6 می باشد . این محصول حاوی شیر سویا می باشد . یکی دیگر از خواص کافه میکس می توان به کمک در کاهش وزن اشاره کرد . مصرف نوشیدنی های آماده مانند کافی میکس ها به دلیل کافئین موجود در آن ، سبب رفع خستگی ، رفع خواب و کسالت خواهد شد و حس نشاط ، شادابی در فرد ایجاد می کند . افرادی که روزانه فعالیت های سخت از جمله ورزش و فعالیت های بدنی سنگین را به انجام می رسانند ، با مصرف این نوشیدنی می توانند خستگی خود را برطرف کنند .
مصرف زیاد کافئین سبب افزایش زمان به خواب رفتن شما و با کاهش کل زمان خواب شود و منجر به بی خوابی می شود پس باید توجه به مقدار و زمان کافئین در بهینه سازی خواب توجه کرد .

موارد مصرف 

این محصول به دلیل نداشتن هرگونه مواد لبنی مناسب برای افرادی که رژیم های خاص دارند و یا وگن هستند . 
فروشگاه هفت دانه
قیمت محصول

۳۵,۰۰۰ تومان

فهرست
سبد خرید شما