دمنوش جو 200 گرمی به مالت

فروشگاه هفت دانه

دمنوش جو 200 گرمی به مالت

دمنوش جو 200 گرمی به مالت از دسته چای­‌های غلات و قدیمی‌‌­ترین چای باستانی در آسیای شرقی است .   این دمنوش دارای خواص زیادی می باشد که می توان به کاهش قند و کلسترول خون ، کاهنده سوزش و درد معده ، کمک به دفع مواد زاید و پاکسازی کلیه­‌ها، جلوگیری از تشکیل کلنی باکتری و پوسیدگی دندان ، کمک به خواب راحت اشاره کرد . دمنوش جو ۲۰۰ گرمی به مالت سرشار از آنتی اکسیدان می باشد . 

خواص دمنوش جو

دمنوش جو به دلیل داشتن بیش از ده نوع ماده آنتی اکسیدانی و ترکیباتی چون لیگنان ، سلنیوم ، ویتامین‌های A و C مانند آنتی‌اکسیدان عمل می‌کنند و باعث جلوگیری از بروز بیماری‌های قلبی و عروقی ، مرگ سلول‌ها و مشکلات عصبی می‌شوند . آنتی‌اکسیدان‌های موجود در این دمنوش توانایی جذب و تجزیه پروکسی نیترات‌های موجود در ترکیبات سمی و رادیکال‌های آزاد را دارند و مانع از آسیب‌دیدگی سلول‌ها بر اثر رادیکال‌های آزاد می‌شوند به همین دلیل سلامت کلی را ارتقا می‌بخشند . بنابراین استفاده از این دمنوش در رژیم غذایی‌ توصیه می‌شود . خاصیت آنتی‌‌اکسیدانی دمنوش جو خطر ابتلای افراد سیگاری و یا افرادی که در شهرهای بزرگ و در معرض هوای آلوده قرار دارند را به انواع سرطان و بیماری‌های قلبی عروقی کاهش می‌دهد . دمنوش جو خون را تصفیه می‌کند و با کاهش کلسترول خون باعث حفظ سلامتی می‌شود . دمنوش جو یک آرامش بخش طبیعی است. این دمنوش در کاهش تعریق شبانه خانم‌های یائسه موثر است . موجب کاهش علائم آرتریت‌‌های التهابی می‌شود . 

موارد مصرف

دو قاشق غذاخوری از دمنوش را در یک قوری یا فلاسک به مدت 45 دقیقه دم کنید . در روزهای گرم تابستان می‌‌توانید دمنوش را همراه با یخ و عسل به صورت خنک بنوشید . مصرف دمنوش جو برای دفع سموم و عفونت ادراری توصیه می‌شود .
فروشگاه هفت دانه
قیمت محصول

۲۰,۰۰۰ تومان

فهرست
سبد خرید شما